🎈 Den dětí jsme si dnes společně užili naplno.🍦

Žáci 2., 3. a 5. třídy vyrazili na zmrzlinu a čtvrťáci si užili den plný her. 😊Prvňáčci vyrazili s předstihem už minulý týden do DinoParku v Liberci. Přejeme všem dětem krásný Den dětí.🌞🎉