Žáci měli jedinečnou možnost dozvědět se více o její tvorbě, o tom, jak vznikají knihy, i o práci spisovatele. Beseda byla pro děti ze třetí, čtvrté a páté třídy a byla velmi zajímavá a inspirativní.
Děkujeme paní spisovatelce za milou návštěvu, příjemnou atmosféru a spoustu nových zážitků. 📚✨






