Dnes se všichni žáci naší školy napříč všemi ročníky zúčastnili zajímavé přednášky v rámci programu Tonda Obal, zaměřené na třídění a recyklaci odpadu. Zábavnou a interaktivní formou si připomněli, proč je důležité chránit životní prostředí a jak může každý z nás přispět k jeho ochraně. Děkujeme za inspirativní setkání plné nových informací a praktických tipů. ♻️🌍



























