Jsme neskutečně pyšní na naše páťáky. Ve dvou týmech soutěžili všichni naši žáci a po pěti vyřazovacích kolech se oba týmy probojovaly až do finále soutěže „Zlatá pětka“ na hrad Grabštejn, tedy soutěže o nejschopnější tým páťáků Mikroregionu Hrádecko – Chrastavsko, z 21 týmů jsme si odvezli první a také deváté místo!!! Představte si to – jako páťák procházíte prastarými temnými sklepy, dostanete se až ke katovi do mučírny, stoupáte po schodech na rozlehlé půdy a výš, až na vrchol hradní věže. Na každém rohu vás čeká nový úkol a nová výzva. Je to závod, který testuje nejen vaše znalosti, rychlost a šikovnost, ale také důvtip a týmovou spolupráci. Navíc do samého konce můžete doufat, že spolu s kamarády získáte titul Zlatá pětka, kterým se mohou pyšnit jen ti nejlepší páťáci z celého mikroregionu.

Zlatá pětka je více než jen soutěž. Je to dobrodružství, je to dvouměsíční cesta zakončená dnem plným vzrušení, zážitků a nezapomenutelných vzpomínek. Moc děkujeme a všem dětem gratulujeme k vítězství. 😍🥳💟💯✊️