Co je to etwinning?

Iniciativa eTwinning je otevřena všem typům mateřských, základních a středních škol. Jedinou podmínkou je, aby škola byla uvedena v rejstříku škol, který zveřejňuje MŠMT. Nejde o dotační typ vzdělávacího programu, jaké existují v rámci Evropské unie – nemá vymezená kritéria účasti ani termíny pro zapojení či předkládání projektů. eTwinning je službou, která tvoří rámec pro mezinárodní spolupráci škol, které mohou jednoduchým způsobem navazovat partnerství a realizovat takovou aktivitu (mezinárodní vzdělávací projekt), kterou ony považují za užitečnou, kde si samy určí začátek a konec spolupráce s partnerskými školami.

2017/2018

Je to tam!!!! Byl nám udělen certifikát kvality za naši loňskou práci!! Takže : 3x huráááá!

UČENÍ BEZ MUČENÍ

Projekt Učenie nie je mučenie/Učení bez mučení je naplánovaný na jeden školský rok pre dve krajiny Česko a Slovensko. Budeme spoznávať jazyk našej partnerskej krajiny, realizovať spoločné on line vyučovanie spoločných tém v tematických plánoch obidvoch partnerských škôl a tvoriť spoločné dokumenty.

Rozuměli jste našemu popisu projektu? To je dobře! Děti už díky naší spolupráci také rozumí :-)).

Chcete vědět víc, klikněte na odkaz a nechejte se nadchnout :-).