Kalendář akcí

ČERVEN

I. třída
1. 6. – Den dětí – sportovní den
3. 6. – focení dětí
7. 6. – „Karneval zvířat“ – hudební pořad
15. 6 . – nezapomenutelný „Den otců“
24. 6. – rozloučení se školkou – pasování na školáky
výlet Brniště – datum upřesníme
 
II. třída
1. 6. – Den dětí – sportovní den
3. 6. – focení dětí
7. 6. – „Karneval zvířat“ – hudební pořad
15. 6. – nezapomenutelný „Den otců“
24. 6. – rozloučení se školkou – pasování na školáky
27. – 30. 6. – výlet se školou do Sloupu (jen pro přihlášené)
výlet Brniště – datum upřesníme


KVĚTEN

I. a II. třída

10. 5. a 12. 5.  besídka pro maminky

16. 5. ekologický program Hejnice

24. 5. – Setkání s rodiči – přednáška logopedie

25. 5. – „Žlutý den“

DUBEN

 I. třída

5. 4. „Muzikantský rok“ – hudební pořad 

22. 4. Den Země

29. 4. – „Čarodějnicování“

 II. třída

5. 4. – „Muzikantský rok“ – hudební pořad

7. 4. – návštěva Fun parku v Liberci

22. 4. Den Země

29. 4. – „Čarodějnicování“

BŘEZEN

I. třída

9. 3. nebo 10. 3. – pořad s pejsky 

16. 3. – „Zelený den“

21. 3. – odemykání jara

23. 3. přednáška „ŠKOLNÍ ZRALOST“ pro rodiče

29. 3. – probouzení broučků

poslední týden v březnu – ukázka živých mláďat ve školce

II. třída

9. 3. nebo 10. 3. – pořad s pejsky 

16. 3. – „Zelený den“

21. 3. – vynášení paní Zimy

23. 3. „Večer s Andersenem: – podvečerní akce pro děti

23. 3. přednáška „ŠKOLNÍ ZRALOST“ pro rodiče

29. 3. – probouzení broučků

poslední týden v březnu – ukázka živých mláďat ve školce

ÚNOR

I. třída, II. třída

1. 2. – „Já jsem muzikant“ – hudební pořad 

 

11. 2. – „Pyžamová party“

 

25. 2. – „Karneval“ 

 

LEDEN

I. třída, II. třída

4. 1. – “ Mobilní planetárium“ – projektový den 

6. 1. –  vánoční  hračkový den

7. 1. –  „Děti hrají dětem“ – divadelní představení dramatického kroužku ZŠ Rynoltice

12. 1. – „Bílý den“

26. 1. – „Stezka sněhuláků“ – akce pro děti a rodiče

PROSINEC

I. třída, II. třída

3. 12. – „Vánoce s Kulišákem“ – Naivní divadlo Liberec 

8. 12. – „Putování za Betlémskou hvězdou“ – hudební pořad

16. 12. – vánoční nadílka pro zvířátka v lese

20. 1. – vánoční nadílka v MŠ

LISTOPAD

I. třída, II. třída

5. 11. – „Bramborový den“ 

11. 11. – divadlo Matýsek

16. 11. – vánoční fotografování

18. 11. – „Uspávání broučků“ – akce pro děti a rodiče

ŘÍJEN

I. třída

8. 10. – „Červený den“ 

13. 10. – „hračkový den“

21. 10. – „Uspávání broučků“ – akce pro děti a rodiče

II. třída

8. 10. – „Červený den“ 

13. 10. – „hračkový den“

21. 10. – „Uspávání broučků“ – akce pro děti a rodiče

datum bude upřesněno – program v knihovně v Jablonném v Podještědí

ZÁŘÍ

I. třída

20. 9. – „O ptačím sněmu“ – hudební pořad

II. třída

20. 9. – „O ptačím sněmu“ – hudební pořad

 
V MĚSÍCI ZÁŘÍ PROBÍHÁ ADAPTAČNÍ OBDOBÍ, DĚTI SI ZVYKAJÍ NA NOVÉ PROSTŘEDÍ, KAMARÁDY A PANÍ UČITELKY

ČERVEN

červen I. a II. třída

1. 6. – „Den dětí“ – lesní olympiáda

3. 6. – „Karneval zvířat“ – hudební pořad

7. – 11. 6. – výlet do Brniště (den bude upřesněn dle počasí)

15. 6. – divadlo Matýsek

28. 6. – „Pasování na školáky“ – rozloučení se školkou

  

ÚNOR

I. třída

10. 2. – „Já jsem muzikant“ – hudební pořad

26. 2. – maškarní karneval

II. třída

10. 2. – „Já jsem muzikant“ – hudební pořad

18. 2. – pyžamová párty

26. 2. – maškarní karneval

LEDEN

I . třída

7. 1. – vánoční hračkový den

14. 1. – „Bílý den v MŠ“

II. třída

7. 1. – vánoční hračkový den

14. 1. – „Bílý den v MŠ“

22. 1. – hostina pro ptáčky

26. 1. – „Počítání s beruškou“ – podvečerní akce pro děti

 

PROSINEC

I. třída

4. 12. – setkání s Mikulášem

11. 12. – vánoční fotografování

14. 12. – „Putování za Betlémskou hvězdou“ – hudební pořad

21. 12. – vánoční nadílka v MŠ

II. třída

4. 12. – setkání s Mikulášem

9. 12. – pečení cukroví s dětmi

11. 12. – vánoční fotografování

14. 12. – „Putování za Betlémskou hvězdou“ – hudební pořad

17. 12. – nadílka pro zvířátka v lese

21. 12. – vánoční nadílka v MŠ

LISTOPAD

I. třída

11. 11. – „Červený den“ (odložen z října)

II. třída

5. 11. – „Jablíčkové mlsání“ – pečení štrúdlu, sušení křížal

11. 11. – „Červený den“ (odložen z října)

20. 11. – „Bramborový den“

ŘÍJEN

I. třída

12. 10. – „Koulelo se jablíčko“ – výstavka ve spolupráci s dětmi a rodiči

26. 10. – „Červený den“

II. třída

12. 10. – „Koulelo se jablíčko“ – výstavka ve spolupráci s dětmi a rodiči

21. 10. – „Moudrá sovička“ – podvečerní akce pro děti

26. 10. – „Červený den“

ZÁŘÍ

I. třída

21. 9. – „O ptačím sněmu“ – hudební pořad

II. třída

21. 9. – „O ptačím sněmu“ – hudební pořad

30. 9. – „Hračkový den“
 
V MĚSÍCI ZÁŘÍ PROBÍHÁ ADAPTAČNÍ OBDOBÍ, DĚTI SI ZVYKAJÍ NA NOVÉ PROSTŘEDÍ, KAMARÁDY A PANÍ UČITELKY