Informace k novým omezením

Na základě usnesení Vlády ČR ze dne 12.10.2020 budou od 14.10.2020 uzavřeny základní školy. Mateřských škol se uvedené zatím netýká. Obědy budou mít žáci automaticky odhlášené. V případě zájmu o oběd pro vaše dítě nahlaste den předem v jídelně, je možné ho odebrat v jídlonosiči v době od 11.30 – 12.00 hod (ne však v týdnu podzimních prázdnin). Dnes si děti odnesly domů všechny potřebné učebnice, PS, pracovní listy, čítanky apod. Informace k vyučování obdržíte do e-mailů od svých třídních učitelů.

Všem děkuji za dosavadní podporu a dodržování nových hygienických norem a opatření. Je to pro nás náročná situace, jsme si vědomi toho, že přicházíme o to nejcennější – o osobní přítomnost a smysluplnou interakci těch, s kterými jsme rádi. I toto období zvládneme skvěle. Ve škole nám budete chybět. Těšíme se 2. 11. opět na viděnou.

P. Urbanová, ř.š.

OŠETŘOVNÉ

https://www.mpsv.cz/osetrovne?fbclid=IwAR2KYPmyiuQ96snBBqnHFnO0BNE_qCRqoGWDLFIE8W0hFAmgRNmonovKPL0

Informace o určené škole pro děti zaměstnanců IZS:
Jako škola určená pro  výkon péče o děti do věku 13 let je ZŠ a MŠ Barvířská (pro ZŠ v celém ORP Liberec).