Zahájení školního roku 2023/2024

Slavnostní zahájení školního roku 2023/2024 pro všechny žáky se koná v pondělí 4. září 2023 v 8:15

v 1. třídě v přízemí základní školy.

Všichni žáci si přinesou přezůvky a prvňáčci i školní aktovku. Konec cca v 9 hodin, následně na všechny děti čeká velké překvapení. Po něm budou mít žáci možnost jít do školní družiny, ta je otevřena již od prvního školního dne do 16:30 hod. V tento den děti obdrží v písemné podobě detailní informace ohledně organizace prvního školního týdne, přihlášky na obědy, do školní družiny a školního klubíku.

Žáci 2. – 5. ročníku mají obědy automaticky přihlášené, pokud dítě na oběd nepůjde, odhlaste jej.

Pokud půjde Váš prvňáček na oběd již první školní den, přihlaste si oběd předem v jídelně.

V úterý konec vyučování pro žáky 1. ročníku v 9:00 hod, pro žáky 2. a 3. ročníku v 11:55, pro žáky 4. a 5. ročníku ve 12:50 hod. Od středy bude probíhat výuka dle rozvrhu.

Rozdělení tříd, rozvrhy hodin jednotlivých ročníků, harmonogram školního roku a nabídku zájmových kroužků naleznete již nyní na webu školy.

Přejeme všem dětem pěkné prožití posledních prázdninových dnů a šťastné vykročení do nového školního roku.

Už se na vás všechny moc těšíme .

Mgr. Bc. Petra Urbanová a tým ZŠ a MŠ Rynoltice