Informace na nový školní rok

Níže naleznete základní informace ohledně pomůcek a plateb na nový školní rok, více info ohledně pomůcek pak najdete v příloze e-mailu, který jste dostali od svého třídního učitele.

Děkuji, že jste již uskutečnili zálohu na platbu adaptačního pobytu v kempu Kristýna v Hrádku nad Nisou na září na č. účtu: 180929625/0300 ČSOB.  Cena za pobyt je celkem 1600 Kč a je splatná do konce srpna.
Škola nakoupí veškeré pracovní sešity, sešity, papíry a pracovní pomůcky na výtvarnou výchovu a pracovní činnosti hromadně. Vybíráme pak do konce října 500 Kč (kopírování, papíry, výtvarné pomůcky) a pak další částku za sešity a pracovní sešity (částka bývá v rozmezí 600 – 800 Kč). Počítejte prosím také s tím, že budeme od září jezdit na plavecký kurz, ten hradí za děti škola, rodiče platí jízdné. Nejnižší poptané jízdné na plavecký kurz je cca 900 Kč.

Během prázdnin propočítám nově cenu obědů a informaci o platbách pak najdete koncem srpna zde:

Poplatky za stravné – Základní a mateřská škola Rynoltice (skola-rynoltice.cz)

Ohledně dalších informací sledujte web a FB školy.

Přeji hezký zbytek léta,

s pozdravem, P. Urbanová