Omezení provozu školy

Na základě potvrzeného výskytu onemocnění COVID – 19 a nařízení Krajské hygienické stanice Libereckého kraje je s účinností od 24. 11. 2020 nařízena karanténa pro 2. ročník a od 25. 11. 2020 i pro 1. ročník a část zaměstnanců základní školy. Z tohoto důvodu není možná prezenční výuka pro 3. ročník od 30. 11. 2020. Opatření se v tuto chvíli netýká 4. a 5. ročníku – zítra bychom měli vědět podrobnosti. V pondělí 30. 11. 2020 proběhne odběr vzorků žáků i zaměstnanců školy – ke škole přijede odběrový vůz. O přesném čase odběru budete informováni prostřednictvím webových stránek školy nebo budete vyrozuměni telefonicky. Provoz MŠ a ŠJ zůstává v běžném režimu. Sledujte prosíme webové stránky školy a FB.

Děkujeme za pochopení a přejeme všem hodně zdraví.